Jaroslav Cheben (1936)

Lenka Chytilová: Modlitba léta

Bibliofilie, sign. litografie J. Cheben, podp. autorky pod básní, rozkládací dvojlist vytištěn jako PF 1982, dobrý stav

Antiqari.at Radhošťská

ID: 462

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Ukončení prvního podání: 23. 05. 2024 15:00

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)