Albín Brunovský (1935-1997)

Miloš Macourek: Dáma v klobouku

bibliofilie s původní kombinovanou technikou, 1985, 10,5 x 7,8 cm, sign. DU ABrunovský 1985, č. 48/200, 1 signovaná kombinovaná technika Albín Brunovský, 105x80. 200 čísl. neprodejných výtisků pro účastníky večera k jubileu Albína Brunovského. Lyra Pragensis, 1985, Praha. Šitá vazba vložená v papírovém přebalu, tištěno na ručním papíře z Velkých Losin, 14 stran

studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

ID: 579

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

Ukončení prvního podání: 23. 05. 2024 15:00

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)