M. Buonarroti: Z lyriky
bibliofilie, orig. sign. litografie ve frontispisu a 6 ilustrací Jiří John, přeložil Jan Vladislav, vydalo NČSVU, Praha 1958, 81 s., volné listy v obálce, velmi dobrý stav
Literatura: Sáňka č. 5743
žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG
ID: 600
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Ukončení prvního podání: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)