Petr Ptáček (1965)

M2 in the channel (1931)

grafický soubor, soubor pěti litografií, vše sign. PD Petr Ptáček 2006, vše číslováno 92/100, rozměr 15 x 21

ID: 432

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

Ukončení prvního podání: 23. 05. 2024 15:00

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)