Různí autoři

Hory a řeky v Československu

bibliofilie, obs. 4x sign. litografii A.J. Alex, Gejza Angyal, Willi Nowak, V. Silovský, 1x nesign. litografii M. Švabinský, 2x sign. dřevoryt P. Dillinger a Karel Vik (bar.), 2x sign. lept Heinrich Hönich, A. Majer, a 1x sign. suchou jehlu A. Moravec, vyd. Státní nakladatelství, Praha, 1932, nekompletní soubor, chybí grafický list C. Boudy, A. Naumana, V. Strettiho a T.F. Šimona, usp. V.V. Štech, upr. J. Benda, celkem 400 výtisků,

Antiqari.at Radhošťská

ID: 535

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

Ukončení prvního podání: 23. 05. 2024 15:00

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)