Josef Liesler (1912-2005)

Chvála slov. Sborník mladé práce

sborník, sign. linořez ve frotispisu a sign. linořez na obálce J. Liesler, sborník začínaajících lterátů mmj. Jos. Hiršal, J. Kotalík, P. Bojar, A. Vrbová, Fr. Vrba, J. Rumler aj., vydal Melantrich, Praha 1940 orig. brož, 180s., nerozřezáno, obálka při hřbetu poškozená a odřená, místy skvrnky, dobrý stav

ID: 605

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

Ukončení prvního podání: 23. 05. 2024 15:00

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)