Etats de Boheme
kolorovaná mědirytina, 41,8 x 55,5 cm, značeno PD j. aveline Sculp., uprostřed přeloženo, místy poškozeno
Antiqari.at Radhošťská
ID: 1039
Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:03
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)