František Václav Eisenreich (1892-1969)

Žena a muž

2x litografie, 1929, obě 25,7 x 18,8 cm, obě sign. PD F. V. Eisenreich 1929, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze v počtu 300 výtisků, z nichž tento má číslo 272, původní obal

žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

ID: 1183

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:27

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)