Oldřich Karel (1912-1990)

Konvolut 24 grafik

19x litografie, 5x linoryt, 18,7 x 13,2 - 5 x 6 cm, vše signováno

žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze

ID: 1184

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:28

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)