Konvolut 24 grafik
19x litografie, 5x linoryt, 18,7 x 13,2 - 5 x 6 cm, vše signováno
žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze
ID: 1184
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:28
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)