Hommage á Meissonier
bibliofilie, 4x barev. litografie a obálka S. Dalí, katalog výstavy, vydal Hotel Meurice, Praha 1967, obálka na hřbetu poškozená, při okrajích odřená, dobrý stav
studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
ID: 1263
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:47
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)