Salvador Dalí (1904-1989)

Hommage á Meissonier

bibliofilie, 4x barev. litografie a obálka S. Dalí, katalog výstavy, vydal Hotel Meurice, Praha 1967, obálka na hřbetu poškozená, při okrajích odřená, dobrý stav

studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

ID: 1263

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:47

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)