Adolf Branald: Kdo uchová město?
bibliofilie, 5x litografie J. Boudy, 4. svazek edice EVA, vydala Bonaventura, Praha 1991, Ex. 129/200, ruční papír z Velkých Losin, 41 s., volné listy v org., papír. přebalu, skvrna na papíře, restaurováno, jinak velmi dobrý stav
ID: 1332
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:56
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)