Anděl
litografie, 12,5 x 13 cm, sign. DU Zd. Mézl, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992
žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
ID: 6
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:35
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)