Óda na marnost
tisk, akvarel, 2013, 9 x 9,5 cm, sign. Zdeněk Mézl 2014
žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
ID: 51
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:20
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)