J. Šusták

Chrám Sv. Víta

tempera, papír, 47 x 69 cm, sign. PD J. Šusták, rám, rám poškozen

ID: 294

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 21:35

Aktuální cena: 1.550 CZK (62 €)