Štefan Polkoráb (1896-1951)

Přehlídka výšivek

olej, překližka, 52 x 66 cm, sign. PN Polkoráb, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 295

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 21:30

Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)