G. S. Maran (1886-?)

Dvorek na Ovocném trhu č. 5

lept, 19,5 x 18,5 cm, sign. PD Maran, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu poškození

ID: 299

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 21:28

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu