Ornet

Žebrák a Točník

akvarel, papír, 42,5 x 29 cm, sign. PD Ornet, rám, na rámu oděrky

ID: 303

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 21:32

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu