Fr. Sylv. Toman

Podzim

olej, karton, 49 x 66 cm, sign. LD Fr. S. Toman, rám, poškozeno

ID: 304

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 21:33

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu