W. Roden

lept, 1925, 19 x 24 cm, sign. PD Roden 25, rám, zažloutlý, zvlněný papír, na papíře skvrny, na rámu poškození

ID: 305

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 21:34

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)