Jan Hrnčárek (1918-2009)

Pavlova horečka

olej, karton, 1995, 48 x69 cm, sign. LD J. Hrnčárek, rám, na rámu oděrky

soukromý žák O. Schüllera, prof. O. Nejedlého, V. Sychry, J. Lieslera a V. Tittelbacha na AVU v Praze

ID: 308

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 21:37

Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu