Jaroslav Šerých (1928-2014)

Tanec Salome

litografie, 1985, 32 x 20 cm, sign. PD J. Šerých 85, pasparta, č. 53/75

ID: 312

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 21:44

Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu