Vojtěch Hynek Popelka (1888-1971)

Ovce na pastvě

olej, plátno, 30 x 38 cm, sign. LD H Popelka, rám, rám poškozen

žák prof. E. Dítěte a A. Jaksche na VŠUP v Praze a H. Schwaigra na AVU tamtéž

ID: 314

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 21:49

Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)