Zima

olej, plátno, 44 x 35 cm, rám, rám poškozen

ID: 316

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 21:45

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu