Wiily Paupié (1898-1981)

Praděd

olej, dřevo, 37 x 46 cm, sign. LD nečitelně, rám, poškozená malba, na rámu oděrky

ID: 318

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 21:47

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)