Pohled na Prahu
litografie, 1945, 22,5 x 34,5 cm, sign. PD Čihák 45, rám, místy znečištěný papír, po okrajích více znečištěný
žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze
ID: 1322
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:55
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)