František Hodonský (1945)

Krajina - architektura

litografie, 1992, 43,5 x 59,5 cm, sign. PD Hodonský 1992, rám, č. 34/40, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky

ID: 69

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 10:11

Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)