Nerurčený autor

Dívka v kroji

olej, plátno, 62 x 73 cm, sign. PD, rám

ID: 202

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 13:27

Aktuální cena: 2.801 CZK (113 €)

Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu