Akt slečny Jetelové

olej, plátno, 84,5 x 81 cm, rám

ID: 27

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 10:32

Aktuální cena: 20.100 CZK (804 €)

Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu