Nerurčený autor

olej, plátno, 28,5 x 19 cm, sign. PD, rám

ID: 303

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 15:17

Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu