L. Hadinec

Dům v Chrudimi

akvarel, papír, 1941, 26, 5 x 38 cm, sign. PD L. Hadinec 1941, rám, na rámu poškození

ID: 33

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 10:32

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu