Nerurčený autor

Vesnice

olej, plátno, 34 x 48,5 cm, sign. PD, rám, poničený rám, PS obraz poničen

ID: 340

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 15:39

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)