Alois Lukášek (1911-1984)

Podzim na Žďársku

olej, plátno, 1977, 70 x 128,5 cm, sign. PD Lukášek, rám, vzadu autorský štítek s popiskem

žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

ID: 341

Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 15:55

Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)