Hurts

Keplerův dům

olej, karton, 49 x 52 cm, sign. LD Hurts, rám, na rámu drobná poškození

ID: 37

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 10:36

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu