Chejlava

Krajina se snopy

olej, karton, 24 x 34 cm, sign. LD Chejlava, rám, na rámu oděrky

ID: 38

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 10:37

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu