Jakeš

Podzimní krajina

olej, karton, 34,5 x 48,5 cm, sign. PD Jakoš, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 40

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 10:39

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu