K. Kotouč

Chalupy

olej, karton, 28,5 x 32 cm, sign. PD K. Kotouč, rám, na rámu drobná poškození

ID: 43

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 10:42

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)