Tůňka

olej, plátno, 42 x 47 cm, sign. LD, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 49

Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 10:48

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)