Motiv z Valašska

olej, karton, 64 x 51 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození

ID: 51

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 10:53

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)