Plánice

kvaš, papír, 42 x 62,5 cm, sign. PD , rám, rám poškozen

ID: 52

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 10:51

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)