olej, karton, 46,5 x 34,5 cm, rám, na rámu poškození

ID: 57

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 10:56

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)