Havíři

tuš, akvarel, papír, 40 x 27 cm, rám, na rámu poškození

ID: 58

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 10:57

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu