Jára Pik (1899-1978)

Zámek Zbiroh

akvarel, papír, 44 x 33 cm, sign. PD Jára Pik, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 61

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 11:00

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)