Alois Vladislav Vraný (1851-1907)

Šumava

olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. PD L. Vraný, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 67

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 11:06

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu