Alois Vladislav Vraný (1851-1907)

Kvetoucí mák

olej, plátno, 33 x 39 cm, sign. PD L. Vraný, rám, na rámu poškození

ID: 70

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 11:09

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu