Alois Vladislav Vraný (1851-1907)

Krajina s břízami

olej, karton, 34 x 48,5 cm, sign. PD Lad. Vraný, rám, na rámu drobná poškození

ID: 72

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 11:11

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)