Samota

olej, karton, 34 x 48 cm, sign. PL , rám, na malbě i rámu drobná poškození

ID: 78

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 11:17

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)