Alois Vladislav Vraný (1891-1907)

olej, plátno, 49 x 59 cm, sign. PD L. Vraný, rám, na rámu poškození

ID: 79

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 11:18

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)