G. Rěpin

Kůň na dvoře

olej, karton, 34 x 52 cm, sign. PD G. Repin, rám, na rámu poškození

ID: 82

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 11:21

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu