Nikolai Sakharov

U Smetany

akvarel, papír, 1998, 29,8 x 41,7 cm, sign. LD H. C. 98

ID: 1191

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:15

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu